קונסטרוקטור

אישור קונסטרוקטור

בכל נושא אישור קונסטרוקטור, נשאלת השאלה מתי באמת נדרש להכניסו לתמונה. קונסטרוקטור הוא האיש שאחראי על היציבות של הבית או של המבנה. קונסטרוקטור הוא בעל השכלה של הנדסאי בניין עם התמחות בקונסטרוקציה ושלד מעל 13 שנה. מתוקף אחריותו לדאוג שהמבנה יהיה יציב, שיהיה בטוח ושבחלוף זמן לא יתגלו בו ליקויים שונים, אתם תקבלו במשרדנו את כל העבודה תחת גג אחד, אחרי שלב האדריכלות הסופי וקבלת היתר בניה, אנו מתחילים מייד בשלב קונסטרוקציה   שתפקידו לדאוג שהמבנה עצמו מבחינה הנדסית יהיה מספיק יציב ומספיק חזק,  לקבלת יעוץ פנו עוד היום לR.M  -משרד תכנון הנדסי.

פיקוח בשטח באמצעות אישור קונסטרוקטור

קונסטרוקטור יפקח בשטח על תהליך הבנייה ויוודא שיציקות בטון וברזלים שונים מותקנים בצורה הנכונה על מנת להבטיח את מידת החוזק והבטיחות ואת ההתאמה בין התכנון לבין הביצוע בשטח. כאשר מדובר על בית קיים, תפקידו לאשר שינויים בתוך המבנה הקיים, וללמוד את המבנה הישן אם יש אפשרות לעשות שינויים בתוכו או לא , הכל לפי שיכול דעת המהנדס.

אישור קונסטרוקטור – לסמוך על מומחה

קונסטרוקטור הוא איש מקצוע שחי את השטח ולכן הוא יכול להציע תוך כדי תהליך הבנייה הצעות שונות שיהיו מאוד מועילות וחסכוניות עבור הלקוח. קונסטרוקטור מגיע עם היכרות פרקטית של השטח כאשר הלקוח עצמו ואף האדריכל לא בהכרח מבינים וידועים את מה שהקונסטרקטור מכירו ויודע. לכן יש גם יכולת לקונסטרקטור לקצר את תהליך הבנייה, כמובן שבשום פנים ואופן לא על חשבון התוכניות, עמידה בתקנים השונים והקפדה על רמת הבטיחות הנדרשת. פנו עוד היום אל המומחה בתחום, R.M  -משרד תכנון הנדסי.

קונסטרוקטור מחיר

קונסטרוקטור מחיר

תפקידו של הקונסטרוקטור הוא לנהל את תהליך הבנייה עבור הלקוח. לרוב הלקוח איננו מגיע מעולם הבנייה והתכנון וחוסר ההיכרות וההבנה שלו עם התחום הם הרבה פעמים טרף קל עבור אנשי מקצוע וספקים שונים. נוסף על כך, הלקוח איננו בעל הידע הדרוש וההסמכה הדרושה על מנת לאשר ולחתום על התוכנית האדריכלית. קונסטרוקטור מחיר הוא גורם מפתח בתהליך בניית הבית וניהול התהליך, הוא אחראי על סוגיית החוזק המבני של הדירה ותחת התפקיד שלו לערוך חישובים הנדסיים שונים ביחס לכמויות של חומרים, מידת השקיעה, ואלמנטים נוספים. ולכן קונסטרוקטור חייב להיות איש מקצוע מהשורה הראשונה שכן יש לו השפעה על מידת הבטיחות של המבנה ושל השוהים בו. קונסטרוקטור איכותי הוא גם מנהל פרויקט למעשה המתכלל בין הגורמים השונים, מבצע בקרה, נוכח בשטח ומייצג את הלקוח אל מול הספקים וגורמי המפתח השונים. מעוניינים ביעוץ? פנו בהקדם אל R.M – משרד תכנון הנדסי שיוכן לתת לכם הצעת מחיר.

קונסטרוקטור מחיר  – לשלם מחיר גבוה?

קודם כל כאשר מדובר על איש מקצוע כמו קונסטרוקטור הרי שהמקצועיות היא החשובה מעל הכול, לצד האמינות והיכולת שלכם בתור לקוחות לסמוך עליו. לא אמורים להיות הבדלים דרמטיים במחיר בין קונסטרוקטורים שונים, ואין סיבה שמצדיקה תשלום גבוה במיוחד לקונסטרוקטור כאשר קונסטרוקטור מחיר אחר בעל אותם מאפיינים ואותה רמת מקצועיות ידרוש מכם תשלום נמוך יותר בעד העבודה שלו.

כיצד מאתרים קונסטרוקטור?

חשוב לבחור איש מקצוע אמין וישר, עם המלצות, שאתם סומכים עליו ושהוא זמין לכם. אין טעם לחסוך כמה שקלים תמורת ויתור על תחושת האימון, רמת המקצועיות ואיכות העבודה. מדובר באיש מקצוע שהולך ללוות אתכם לאורך כל הפרויקט ולכן חשובים מאוד שיתוף הפעולה והתקשורת ביניכם. בדקו המלצות וחוות דעת לפני שאתם בוחרים קונסטרוקטור לפרויקט שלכם. תוכלו לפנות אל מומחה בתחומו, R.M – משרד תכנון הנדסי.

סגור

    השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

    השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

    Call
    Mail